Valentinstags-Rezepte: Euer perfektes Dinners

Valentýnské recepty: Vaše dokonalá večeře

Valentýn je za dveřmi a ty chceš své polovičce uvařit speciální večeři, upéct chutný dort nebo obdarovat maličkostí z kuchyně? Potom jsou zde naše valentýnské recepty. Nechceme ti navrhnout JEDNO menu. Chceme ti dát inspiraci, jak by taková večeře mohla vypadat.

Vyber si recepty, které tě spojují s tvým partnerem nebo partnerkou. Vyzkoušej něco, co jste vždy chtěli vyzkoušet. Nebo uvař vaše naprosto oblíbené jídlo, abys ukázal, že si takové věci pamatuješ. Ať už jde o jeden chod nebo husté pětichodové menu: buď kreativní a ukaž, že si na to myslel.

Valentýnské recepty: Malé předkrmy na začátek

Začněme od začátku. Nápad: Tvoje polovička přijde domů a ty už čekáš s vínem, sektem nebo jiným lahodným aperitivem na začátek večeře. Stůl je už pěkně prostřený a malý předkrm už čeká na snězení. Ať už efektní tuňákové tataki, čerstvý salát nebo orientální tabbouleh – kreativitě se meze nekladou. Jen se ujisti, že první chod se hodí k následujícím jídlům a není příliš těžký. Chtěl bys nějaké návrhy?

Váš hlavní chod – valentýnské recepty pro každý vkus

Hlavní jídlo je nejdůležitější součástí vaší večeře. Proto bychom vám rádi představili několik návrhů v několika kategoriích z našeho časopisu. Může to být něco propracovanějšího a vydatnějšího? Máte rádi pěkný kousek lososa nebo přece raději steak? Chcete něco vegetariánského a veganského? I na to máme spoustu receptů!

Italská kuchyně

Italská kuchyně je vždy dobrá volba. Pizza, těstoviny či klasická satimbocca jsou pro nás ztělesněním romantické kuchyně. S naším základním receptem na těsto na pizzu si můžeš vykouzlit také pizzu ve tvaru srdce nebo polevu, která je jiná na každé čtvrtině a podle vašich preferencí. Co takhle:

Ryby

Na rybách je něco luxusního, že? Losos a podobně se připravují tak jednoduše! Tady jsou tři recepty, které vypadají šik a jsou stále chutné:

Maso

Nechceš vyzkoušet pečené hovězí maso nebo steak? S našimi recepty se příprava stává dětskou hrou. Pokud si čas od času dopřejete pořádný kus masa, dbej na to, abyste ho koupili kvalitní. To je poloviční výhra v bitvě o skutečný požitek:

Vegetariánské a veganské

I bez masa a živočišných produktů si rádi pořádně pochutnáme. Ať už falafel, ragú nebo avokádové těstoviny: jaký bude váš nový oblíbený recept?

Valentýnské recepty: Sladký dezert

Na dezert máme zvláštní žaludek. Je tomu tak i u tebe? Potom, samozřejmě po velkém hlavním chodu, přijde na řadu lahodný dezert. I tady najdeš nějaké pochoutky v našem časopise v kategorii dezerty. Abychom ti to však poněkud usnadnili, máme pro tebe sladký předvýběr:

Malé dárky z kuchyně

Máš na Valentýna v plánu něco jiného než vaření ve velkém? Hezký výlet, trochu wellness nebo bujarý večer s přáteli? Dobrý nápad! Pokud se přece jen chceš pochlubit malým pamlskem z kuchyně, tady je pár nápadů, které se dají velmi dobře zabalit. Mimochodem: Na naší stránce o nápadech na dárky na Valentýna najdeš mnoho dalších tipů a triků na dárky a vše, co k té správné atmosféře při večeři patří.

Filmový večer místo velké večeře?

Ať už jde o romantickou komedii, thriller nebo akční film: Také si myslíme, že filmový večer s útulnou atmosférou nebo chutným občerstvením je na Valentýna naprosto vhodný. Samozřejmě by neměly chybět nápoje a občerstvení:

Written by:

Svenja se v kuchyni ráda zaměřuje na nejmenší detaily. Testuje vše od občerstvení a rychlých receptů až po vícechodové menu, dokud to nebude dokonalé.