Valentinstag: Frühstück für deine bessere Hälfte

Valentýn: Snídaně pro vaši lepší polovičku

Valentýn je tady a vy chcete začít chutnou snídaní? Skvělý nápad! Milujeme vydatnou snídani. Ať už v posteli nebo u bohatě prostřeného stolu: hlavní je, že valentýnská snídaně chutná! Naše oblíbené možnosti a recepty jsme pro tebe shrnuli do několika kategorií. To by ti určitě mělo poskytnout dostatek inspirace, aby byla tvá valentýnská snídaně dokonalá.

Šel bys raději na romantickou večeři? Pak doporučujeme naši sbírku receptů na téma Valentýnské recepty!

Klasická snídaně s rohlíky a pomazánkou

Klasická snídaně s čerstvými rohlíky, sýrem, uzeninami a lahodnými pomazánkami je vždy dobrá. Pro valentýnskou snídani ti doporučujeme tuto variantu: Vyrobte si díly sami a překvapte své partnery svými kuchařskými schopnostmi a schopnostmi péct. Ať už rolády, pomazánky nebo něco jiného: DIY je také skutečným hitem snídaně.

Müsli – variace na tvou valentýnskou snídani

Křupavé müsli s čerstvým ovocem a spoustou vitaminů: neexistuje lepší způsob, jak začít den, že? Co na tom milujeme? S kaší, smoothie miskou nebo müsli můžeš smíchat své oblíbené ingredience a otestovat tvé schopnosti v oblasti food stylingu. Taková svěží acai miska vypadá opravdu šik!

Palačinky a spol. – vrchol snídaně

Vůně čerstvých palačinek v kombinaci se zručným švihem pánve na otáčení malých pochoutek – často zapůsobí více než mnohé kytice. Tak ukážeš, kolik úsilí jsi do toho vložil. Palačinky, lívance a podobně nabízejí různé možnosti: Čerstvé ovoce, čokoládový krém nebo raději arašídové máslo? Naše červené sametové palačinky skutečně upoutají pozornost. Kterou kreaci si vybereš?

Sladká pokušení

Miluje váš partner sladké? Potom jsou tyto recepty právě pro vás. Obměňujte čerstvé ovoce a lesní plody a ozdobte džemem, čokoládovým krémem nebo dokonce šlehačkou – takže je zde téměř dezert přímo ke snídani. Myslíme si, že v takový speciální den by to mělo být.

Ty správné nápoje na valentýnskou snídani

Kromě lahůdek by samozřejmě neměly chybět nevšední nápoje. Ať už káva, čaj nebo speciální smoothie či džus: Tady můžeš opravdu ukázat, jak funguje špičková snídaně. S velkým důrazem na detail umísti třešničku na vrchol dortu. Vyzkoušej tyto nápoje:

A to nás přivádí na konec naší sbírky receptů na valentýnskou snídani. Potřebuješ i ty inspiraci pro vhodný valentýnský dárek? Pak si určitě vezmi naše doporučení! Přejeme vám krásný Valentýn!

Written by:

Svenja se v kuchyni ráda zaměřuje na nejmenší detaily. Testuje vše od občerstvení a rychlých receptů až po vícechodové menu, dokud to nebude dokonalé.