Gesunde Snacks: Snacks werden in hochwertigen Glasboxen von Klarstein gezeigt.

Zdravé recepty na snacky? Toto jsou naše tipy!

Zdravé snacky na doma i na cesty: Když vás chytne mlsná, někdy si prostě musíte připravit něco dobrého. Dnes vám ukážeme naše oblíbené zdravé recepty pro mlsné jazýčky. Máme na mysli chutné občerstvení pro příští filmový večer, ale také praktické svačiny, které si můžete vzít s sebou na výlet, do krabičky jako oběd nebo na piknik.

Mimochodem: jak si piknik opravdu užít jsme napsali článek plný tipů, triků a samozřejmě i receptů. Podívejte se na naše oblíbené piknik recepty!

Jak na zdravé mlsání?

V podstatě můžeme říci, že snacky jsou malé pochutiny, které mají zahnat malý hlad a dodat nám živiny a energii. Snacky mohou být sladké i slané.

Když se řekne snack, možná se vám jako první vybaví křupky nebo jiné pochutiny. Něco sladkého? Tyto věci nepatří na náš seznam zdravých snacků, protože obsahují hodně kalorií a tuku. Ale mezi námi, takové dobroty si můžete dopřát i vy. Samozřejmě s mírou! A pokud vás opravdu potěší a cítíte se v nich dobře, jsou zdravé tak jako tak!

Zdravé snacky, u nichž nepotřebujete recept

Zdravý snack bez přípravy a vaření? Jistě! Připravili jsme pro vás seznam občerstvení, které si můžete koupit a hned si na něm pochutnat:

  • Ořechy a semínka
  • Čerstvé ovoce
  • Zelenina (zejména okurky, mrkev atd.)
  • Bobulové ovoce
  • Rýžové pečivo
  • Jogurt
  • Krekry, ovesné sušenky atd.
  • Hořká čokoláda
  • Smoothie

Zdravé občerstvení na filmový večer

Nemusí to být vždy jen chipsy! Připravili jsme pro vás zdravé recepty z ovoce a zeleniny. A samozřejmě, že neochucený popcorn patří také do kategorie zdravý nebo zdravější! Jaký je váš oblíbený snack na dlouhý filmový večer?

Vydatné občerstvení na cestách

Na cestách, během dlouhých pracovních dnů nebo kdekoli a kdykoli: toto je několik chutných domácích snacků, které vás vždy potěší a zvednou vám náladu. Tyto naše recepty rozhodně nemají nejméně kalorií, ale jsou ideální, když je potřeba opravdu vydatné jídlo:

Pro uložení nebo přenášení občerstvení máme v našem obchodě Klarstein praktické a pěkné krabičky. Potraviny v nich jsou vzduchotěsné a díky přihrádkám chytře roztříděné. Vše zůstává dlouho čerstvé a můžete jíst doslova kdekoli.

Zdrowe przekąski: praktyczne pudełka śniadaniowe firmy Klarstein są pokazane na kocu piknikowym.

Zelenina a dip – ruku v ruce

Zdravé svačiny: Zeleninové tyčinky jsou zobrazeny ve sklenici s dipem na dně.

Znáte tento trik? Zeleninové tyčinky vložte do sklenice s chutným dipem na dně. Je to praktické, chytré a pro ty, kteří tento druh rychlého občerstvení neznají, i naučné. Pokud potřebujete tip a recept na dip, vyzkoušejte tyto:

Sladké snacky

Drobnosti pro mlsné jazýčky? Žádný problém! A nemusí to být vždy nezdravé. V rukávu máme několik receptů, na kterých si můžete pochutnat bez velkých výčitek. Jako u většiny věcí, samozřejmě s mírou.

Na závěr… některé ne tak zdravé pochoutky

Když jsme procházeli náš archiv receptů, našli jsme několik pochutin, o které bychom vás neradi připravili. Přiznáváme: Nejsou příliš zdravé. Ale jak jsme zmínili na začátku, užívejte si je s mírou. Vše, co je dobré pro duši, je také zdravé. Co myslíte?

Written by:

Svenja se v kuchyni ráda zaměřuje na nejmenší detaily. Testuje vše od občerstvení a rychlých receptů až po vícechodové menu, dokud to nebude dokonalé.