Heißluftfritteuse: schnelle Rezepte für deinen Airfryer

Rychlé recepty: horkovzdušná fritéza pro každý den

Měli jste náročný den, rádi byste si dali něco dobrého, ale už nemáte energii? Připravili jsme pro vás rychlé recepty na horkovzdušné fritézy, jejichž příprava zabere minimum času a jsou ideální odměnou po náročném dni.

Ingredience víceméně jen okořeníte, vložíte do horkovzdušné fritézy a vše se rychle a do křupava usmaží – bez použití velkého množství oleje nebo tuku. Myslíme tím, že si pochutnáte a zároveň si dopřejete zdravější alternativu. Tak pojďme na to! Je horkovzdušná fritéza vaším oblíbeným kuchyňským pomocníkem nebo o jejím pořízení uvažujete? Pak se podívejte na naše další inspirativní recepty, zjistěte, jak pečovat o horkovzdušnou fritézu nebo co v ní vařit či nevařit.

Horkovzdušné fritézy Klarstein

Rychlé recepty: horkovzdušná fritéza pro každý den

Rychlé recepty na občerstvení z horkovzdušné fritézy

Když přijde hlad, musí to být někdy velmi rychlé. Jsme opravdoví mistři v přípravě občerstvení a myslíme si: Dobrá a zdravá svačina může a měla by být na stole do 10–30 minut. Souhlasíte? Pak jsou pro vás tyto recepty ideální:

Rychlá hlavní jídla z horkovzdušné fritézy

Někdy je bohužel oběd závodem s časem a je třeba zahnat hlad opravdu super rychle. Naštěstí můžete některá nebo všechna jídla připravovat ve fritéze. Ke smažení se hodí zejména zelenina, ale také kuřecí maso a ryby, připravit v ní můžete také přílohy, dezerty nebo jiné věci.

Zázrak fritézy spočívá v tom, že se používá nejen ke smažení, ale také k pečení, vaření nebo ohřívání. Naše tipy jsme rozdělili na ryby a maso, vegetariánská hlavní jídla a zeleninu nebo přílohy. Vybrali jsme pro vás také tyto vegetariánské a veganské recepty na rychlá hlavní jídla:

Další seznam je věnován vegetariánským a veganským hlavním jídlům:

A v neposlední řadě přílohy a zelenina z horkovzdušné fritézy:

Sladkosti z horkovzdušné fritézy

Ať už jako dezert, sladkou snídani nebo jen tak pro chuť: horkovzdušná fritéza dokáže snadno a rychle uspokojit vaši chuť na sladké. Zde je několik tipů:

Ano, příprava jídla ve fritéze může být tak jednoduchá. Pokud máte trochu více času, doporučujeme vám také naše další chutné recepty z horkovzdušné fritézy. Od jednoduchých až po neobvyklé pokrmy – každý si zde najde něco pro své chuťové buňky. A pokud vám chybí recept – buďte kreativní a experimentujte. V horkovzdušné fritéze se toho moc pokazit nedá.

Written by:

Svenja se v kuchyni ráda zaměřuje na nejmenší detaily. Testuje vše od občerstvení a rychlých receptů až po vícechodové menu, dokud to nebude dokonalé.