Zdravé závitky 3krát jinak

Kreativní závitky: vegetariánské a barevné

Rolky jsou velmi rychlé na přípravu a hodí se na piknik, do krabičky na oběd nebo na večírek. Můžete je naplnit podle své chuti a nápadů. Abychom vás trochu inspirovali, představujeme tři různé varianty. Se sušenými rajčaty, fetou a špenátem nebo s rybami, jako je losos nebo tuňák. Která z možností je vaše oblíbená? Vyzkoušejte je všechny a vytvořte si celou sbírku chutných receptů na závitky.

Mimochodem, závitky můžete pohodlně zabalit do úložných boxů Klarstein. Ať už je to krabička na oběd pro nejmenší, svačina pro vás v kanceláři nebo velká nádoba na piknik. Pro každou příležitost máme vždy tu správnou svačinovou nebo obědovou krabičku.

Ohodnoťte náš recept!
0

Ingredience

Počet porcí
6 Wrapů
150 g smetanového sýra bez příchutě
sůl a pepř podle chuti
Verze 1
6 sušených rajčat
2stonky bazalky
1hrst rukoly
Verze 2
1hrst baby špenátu
100 g sýra feta
Verze 3
1/4 okurky
100 g lososa nebo konzervovaného tuňáka ve vlastní šťávě
2stonky kopru

Nutriční informace

70 Kalorie
8 g Sacharidy
3 g Tuky
3 g Bílkoviny

Postup

1.

Připravte se

Všechny wrapy potřete tenkou vrstvou smetanového sýra. Dochuťte solí a pepřem.
Označit jako dokončené
2.

Verze 1

Umyjte a osušte rukolu a bazalku. Nakrájejte je na kostky. Osušte rajčata a nakrájejte je na tenké proužky. Všechny ingredience rozdělte na 2 wrapy, srolujte a nakrájejte na asi 3 cm široké válečky.
Označit jako dokončené
3.

Verze 2

Špenát omyjte a osušte. Nakrájejte ho na kostky. Fetu nechte okapat a rozdrobte ji. Všechny ingredience rozdělte na 2 wrapy, srolujte a nakrájejte na asi 3 cm široké závitky.
Označit jako dokončené
4.

Verze 3

Okurku a kopr omyjte a nakrájejte. Lososa nakrájejte na kousky (tuňáka nechte okapat). Všechny ingredience rozdělte na 2 wrapy, srolujte a nakrájejte na asi 3 cm široké závitky.
Označit jako dokončené

Poznámky

Nutriční hodnoty vycházejí z uvedených složek a mohou se ve skutečnosti lišit.
 Uložit jako PDF