Domácí Lotus šneci

Virální a trendy domácí Lotus šneci, které musíte vyzkoušet

Tento módní recept je důkazem, že v jednoduchosti je nejen krása, ale i genialita. A také dokazuje, že k vykouzlení skutečné dobroty stačí jen pár dobrých ingrediencí. Domácí Lotus šneci se stali virálními na sociální síti TikTok díky oblíbené karamelové chuti, velmi jednoduché přípravě a geniálnímu výsledku. Musíte to vyzkoušet!

Přejít na recept

Karamelová příchuť z Lotusek je doslova legendární a stále častěji se používá při domácím pečení. Lotus krém dokonce konkuruje snídaňové mu králi Nutelle. Domácí Lotus šneci jsou však vhodní pro každou příležitost, nejen k snídani. Potěší jako svačina, přesnídávka nebo dezert. Mnoho lidí si Lotus stále spojuje se sušenkami podávanými ke kávě. Takže posezení u šálku kávy s domácími dobrotami je o něco příjemnější.

Karamelové uspokojení a nápoj?

Jednoduchost a výjimečná chuť, která charakterizuje domácí Lotus šneky, odráží skutečnou krásu pečení. V tomto receptu se snoubí tradice s moderností a vytváří dokonalou harmonii chutí a textur. Tak neváhejte a dejte průchod své kreativitě při tvorbě těchto neodolatelných šneků, kteří zanechají dojem na každého, kdo je ochutná.

Pokud chcete zážitek z domácích Lotus šneků ještě vylepšit, připravte si k nim ledovou kávu nebo ledovou kávu s malinovým sirupem. Pokud kávu nepijete, můžete vyzkoušet kombinaci s alternativními mléčnými nápoji. Rostlinné mléko: Vše o veganských alternativách mléka. Nebo vyzkoušíte smoothie?

Základem úspěchu je příprava

Domácí Lotus šneci se skvěle hodí i jako závěrečná tečka chutného a kreativního menu pro zvláštní příležitosti. Jak jej sestavit? Navštivte náš archiv receptů a nechte se inspirovat. Najdete zde doslova vše od chutných a jednoduchých předkrmů až po zajímavé veganské alternativy, na kterých si pochutnají i tradiční masožravci. Mimochodem, abyste nebyli při přípravě zaskočeni, zajistěte si všechny potřebné pomocníky v kuchyni. Mohou ušetřit spoustu času a námahy a zpříjemnit vaření.

Ingredience

Počet porcí
1 listové těsto 250 g
200 g lotus pomazánky
130 g lotus sušenek drcených
150 g bílé čokolády volitelně
Hrst pekanových ořechů na ozdobu

Nutriční informace

290 Kalorie
32 g Sacharidy
17 g Tuky
3 g Bílkoviny

Postup

1.

Připravte troubu

Předehřejte troubu na 180 °C horní/spodní ohřev.
Označit jako dokončené
2.

Potřete listové těsto

Listové těsto rozválejte. Potřete krémem Lotus a posypte rozdrcenými sušenkami Lotus.
Označit jako dokončené
3.

12 šneků

Těsto nakrájejte na 12 stejných proužků a vyválejte z nich šneky.
Označit jako dokončené
4.

Pečte

Šneky vložte do zapékací misky vyložené pergamenovým papírem a posypte je pekanovými ořechy. Pečte při 180 °C 30 minut. Po upečení můžete šneky ozdobit rozpuštěnou bílou čokoládou.
Označit jako dokončené

Poznámky

Nutriční hodnoty jsou odhadovány podle použitých surovin na jednoho šneka. Ve skutečnosti se mohou lišit.
 Uložit jako PDF