domaci pivovar

Užijte si léto s vlastním pivem! Jak si vybrat domácí pivovar?

Vášnivý milovník piva nebo víkendový labužník? Nezáleží na tom, zda jste profesionál, nebo jen příležitostný požitkář. Nic a nikdo vám nebrání vychutnat si kvalitní, chutné, vychlazené, ale hlavně vlastní, doma uvařené pivo. Splňte si svůj sen a uvařte si delikátní domácí pivo i Vy. Stačí Vám domácí pivovar.

Domácí pivovar nabízí hned několik vychytávek

Se sladovým kotlem připravíte tu nejdokonalejší mladinu. V nabídce jich je několik. Pro znalce, kteří mají rádi pohodlí a všestrannost, bude dobrou volbou například Brauheld Pro. Zaujme vás svou komplexností, praktičností a zajímavou technologií. Pomocí moderního LCD displeje si sami nastavíte teplotu, čas a výkon.

Mohlo by Vás zajímat: Zorganizujte tu nejlepší letní párty s Klarsteinem

Samotné zařízení nabízí jak manuální, tak plně automatické řízení výrobních procesů. Výhodou je až 9 paměťových míst na recepty a 4 přednastavené recepty, takže můžete začít vařit okamžitě. Díky sladovému kotli připravíte ten nejlepší základ pro domácí vaření piva.

Dokonalé kvašení

Nezáleží na tom, jestli máte slabost pro světlé nebo tmavé pivo, nebo jestli máte chuť na pšeničné či pivo plzeňského typu. Nezáleží na tom, zda jste odborník nebo laik. S fermentačním kotlem se stanete profesionálem v oblasti výroby piva a ohromíte všechny své blízké. Kvasné kotle Klarstein jsou univerzálním pomocníkem, ať už při kvašení, nebo při skladování. Navíc nabízejí skvělý bonus v podobě funkce 2v1. Kromě chutného piva si můžete vyrobit také vlastní domácí víno.

Kvalitní konstrukce, perfektní výsledek a snadná údržba. To vše charakterizuje fermentační kotle. Pevná konstrukce zajišťuje, že proces kvašení není přerušován vnějšími vlivy. Praktický tvar umožňuje snadné čištění a údržbu. Dodávaná fermentační trubice zabrání tomu, aby vzduch zkazil vaše domácí víno nebo pivo. Vysoce kvalitní materiály zaručují dokonalou chuť bez kontaminace. Splňte si svůj sen a staňte se profesionálem v oblasti výroby vlastního piva nebo vína!

Domácí pivovar vylepší oslavy

Představte své domácí pivovarnické řemeslo přátelům a rodině a užijte si slávu se vší grácií! Užijte si oslavy, večírky i všední dny s dokonale lahodnou chutí vlastního piva na jazyku. Stát se mistrem sládkem nebylo nikdy jednodušší.

Napsat komentář