Klarstein app

Aplikace Klarstein vám zjednoduší život

Váš inteligentní domov je tady. A to doslova. Aktualizovaná aplikace Klarstein má vše na jednom místě.

Ať už si chcete nastavit klima přímo zpostele, ovládat svou digestoř zbývajícího pokoje nebo si před příchodem z dovolené nastavit v pokojích ideální teplotu – můžete všechno.

Jak aplikace Klarstein funguje?

Klarstein aplikaci si stačí stáhnout z App Store nebo Google Play, být připojen k domácí Wi-Fi, vytvořit si účet a spárovat požadované zařízení. Hotovo. Váš chytrý telefon nebo tablet se stal ovladačem vašich Klarstein zařízení. V reálném čase ovládáte a nastavujete vše tak, jako přímo na spotřebiči. Zrovna se při tom můžete nacházet kdekoli.

Domácnost pod palcem

Práce s aplikací je jednoduchá, intuitivní a zajistí vám dokonalý přehled.

  • Ovládejte svá Klarstein zařízení z místa, na kterém se právě nacházíte. Stačí být online.
  • Zkontrolujte aktuální teplotu a vlhkost v místnosti a změňte je pár kliky. Nebo si je přizpůsobte pro každý den v týdnu.
  • Naučte aplikaci, jaké místnosti doma máte, kde se nacházejí vaše spotřebiče. Získáte přehled, maximalizujete výkon a ušetříte na energii.
  • Ovládejte přes aplikaci ohřívač, klimatizaci, elektrický krb či vařič Sous Vide – je to jen na vás.
  • Pozvěte do aplikace členy rodiny, kteří přes svá smart zařízení stejně mohou ovládat vaši domácnost.

Recepty přesně podle vaší chuti

Máte doma svého oblíbeného kuchyňského robota, smoothie maker či fritézu? Aplikace Klarstein nabízí široký výběr receptů vytvořených přesně pro váš kuchyňský spotřebič. Objevte chutě z celého světa a připravte si je ve své kuchyni

Mohlo by vás zajímat: Jak nastavit SSID pro aplikaci Klarstein?

Vydatné polévky, chutné koláče či masové speciality, ale i inspirace pro vegany a vegetariány. Každý recept je navíc doplněn o praktickou kalkulačku ingredencí. Už jen pozvat přátele a rodinu na skvělý oběd či večeři!

Stačí aplikace Klarstein a vždy víte, co je nového

Aby vám neušel ani jeden pomocník do kuchyně, v aplikaci vás informujeme o čerstvých novinkách. Zároveň hned zjistíte, jak je chytře využít.

V dohledné době se můžete těšit na ještě větší zábavu s kuchyňskými spotřebiči Klarstein. Řada našich inteligentních kuchyňských zařízení neustále roste a spolu s ním funkcionality, které si zamilujete.

Stáhněte si aplikaci Klarstein a objevujte každý den nové možnosti a inspirace!

Written by:

Das Klarstein Team liebt es, in der Küche zu stehen. Hier wird gekocht, gebacken, gedörrt und auch gegrillt was das Zeug hält. Die neusten Rezepte kommen immer direkt ins Magazin!